Rodyti kaip PDF failą Spausdinti

Kaip netapti nepageidaujamų laiškų SPAM siuntėju


Nepageidaujamo turinio laiškų siuntimas (ang. SPAM) yra sąmoningas arba nesąmoningas, dažniausiai masinis, elektroninių laiškų siuntimas be adresato sutikimo.

SPAM siuntimas yra draudžiama veikla, todėl mūsų įmonės resursai negali būti naudojami šiai veiklai.

Kaip prevencinė priemonė, apsaugai nuo SPAM, yra naudojami nuolat atnaujinami pasauliniai SPAM juodieji sąrašai. Patekus SPAM siuntėjui į šiuos sąrašus, jo siunčiama korespondencija automatiškai yra blokuojama ir nepasiekia gavėjų.

Įtraukimas į SPAM sąrašus yra automatinis ir didžiuma priklauso nuo naudotojo. Dažniausiai pasitaikančios įtraukimo i SPAM sąrašus priežastys ir apsaugos priemonės:


1.Sąmoningai siunčiama nepageidaujama informacija su arba be gavėjo sutikimu reklamos ir kitiems tikslams, kuriems naudojama masinio laiškų siuntimo programinė priemonė.

Jei Jums yra poreikis dažnai sųsti didelį kiekį laiškų - rekomenduojame naudotis specialiai tam skirtoms įmonių paslaugomis.


2.Masiškai siunčiami laiškai "nulaužus" asmeninį kompiuterį ir jame patalpinus žalingą kodą, kuris iš Jūsų kompiuterio siunčia laiškus Jums to nežinant.

Atnaujinkite reguliariai kompiuterio programinę įrangą, naudokite antivirusines programas.


3.Masiškai siunčiami laiškai naudotojui nežinant "nulaužus" įmonės tinklapį ir patalpinus žalingą kodą serveryje.

Programinė įranga turinio valdymo sistemos lygyje turi būti nuolat atnaujinama. Vengti naudoti trečių šalių nepalaikomus programinius kodus.


4.Masiškai siunčiami laiškai naudotojui nežinant "nulaužus" elektroninio pašto slaptažodį.

Reguliariai keiskite elektroninio pašto slaptažodžius. Nenaudokite paprastų, trumpų ir lengvai nuspėjamų slaptažodžių.

Paskutinis atnaujinimas:
2015-03-04 12:26
Autorius:
vip
Pataisa:
1.0
Vidutinis įvertis:0 (0 balsų)