Rodyti kaip PDF failą Spausdinti

SSL sertifikatų rūšys (tipai)


Yra trys SSL sertifikatų rūšys:

1. Domain validated - Internetinio adreso patikra.

Internetinio adreso patikros SSL sertifikatas yra suteikiamas patikrinus internetinį adresą elektroniniu paštu ir įsitikinus, kad toks adresas egzistuoja. SSL sertifikato gavėjo yra prašoma tik veikiančio elektroninio pašto adreso susieto su internetiniu adresu (domenu), kuriam planuojamas diegti SSL sertifikatas.

Privalumas šio SSL sertifikato tipo yra tas, kad jis greitai suteikiamas ir garantuoja bazinę internetinio tinklapio apsaugą. Tai past populiariausias SSL sertifikatas ir jų išduodama yra daugiausia.

2. Organization validated - įmonės patikra.

Įmonės patikros SSL sertifikatas yra suteikiamas užsakovui po įmonės oficialių registracijos dokumentų patikros. Toks SSL sertifikato tipas suteikia galimybę lankytojams sužinoti kokia įmonė yra tinklapio valdytoja ar administratorė. Tokio tipo SSL sertifikato išdavimas trunka nuo 1 iki 4 darbo dienų.

3. Extended validation - išplėstinė patikra.

Išplėstinės patikros sertifikatas yra suteikiamas užsakovui kai:

- patikrinamas įmonės egzistavimas ofizialiuose šaltiniuose;

- patikrinama ar įmonė yra įtraukta į oficialius įmonių registrus;

- patikrinamas įmonės deklaruojamas adresas;

- patikrinamas įmonės telefono numeris;

- ...

Priklausomai nuo išduodančios SSL sertifikatą organizacijos patikros būdai gali skirtis.

Išplėstinės patikros SSL sertifikatas garantuoja, kad prisijungimas yra saugus, svetainė nėra apsimestinė ir duomenų perdavimas yra šifruojamas. Apie tai byloja žalios spalvos adreso laukelis su įmonės pavadinimu jame.

Tokio tipo sertifikatus galite sutikti jungdamiesi prie internetinės bankininkystės, vykdydami operacijas su asmens tapatybės duomenimis ir kitose vietose, kai  rūpinamasi Jūsų asmens duomenimis ir siekiama maksimaliai juos apsaugoti.

Paskutinis atnaujinimas:
2015-06-09 12:11
Autorius:
vip
Pataisa:
1.0
Vidutinis įvertis:0 (0 balsų)